آنالیز سود پرک (سود سوزآور)

Sodium Hydroxide

NaOH =98±۱%

سود پرک برند اکسین دارای کیفیت بی نظیر و مطابق آنالیز می باشد. اکسین سود فاقد هر گونه ناخالصی و سفید رنگ و به شکل پرک شده است. کیفیت بالا و آنالیز تضمینی سود سوزآور اکسین سود این ماده را به یکی از باکیفیت ترین سود پرک موجود در بازار مواد شیمیایی تبدیل نموده است. کیفیت بالای اکسین سود موجب شده است صنایع مختلفی همچون ، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع بهداشتی ،آرایشی از این برند معتبر جهت تأمین نیاز خود به سود کاستیک استفاده نمایند.
در بسته بندی اکسین سود توجه ویژه ای بعمل آمده است. بدین صورت که دو جداره بودن کیسه ها و دقت در نوع دوخت آنها از نفوذ هوا به داخل کیسه ها جلوگیری کرده و این یکی از مزیت های دیگر اکسین سود می باشد. دلیل کیفیت بالای سود پرک اکسین سود استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همجنین استفاده از ماشین آلات به روز جهت تولید سود پرک می باشد.

اکسین سود، سود پرک خود را به شرط آنالیز به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می نماید. سود پرک اکسین سود از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، به طوری که بر اساس نتایج آزمایشگاه های معتبر، آنالیز سود پرک اکسین دارای خلوص ۹۹-۹۸% است و مناسب صادرات و همچنین مناسب استفاده در صنایع مختلف می باشد. به علت کیفیت بالای اکسین سود ،همواره مشتریان و متقاضیان زیادی خواستار خرید این ماده شیمیایی پر مصرف، تحت نام این برند بوده اند.

برای دریافت آنالیز سود پرک می توانید بر روی آیکون آنالیز کلیک نموده و به سهولت آن را دانلود نمائید.
در صورت عدم امکان و دسترسی، به صورت تلفنی آنالیز را درخواست نمائید تا از طریق فکس و یا ایمیل فوراً برای شما ارسال شود.
آنالیز سود پرک اکسین معرف و تضمین کننده کیفیت آن می باشد.آنالیز سود پرک ۹۸% را ازما بخواهید.