سود پرک | caustic soda flakesReviewed by اکسین سود on Oct 29Rating: 5.0سود پرکسود پرک با بهترین کیفیت - سود پرک اکسین سود

سود پرک چیست

سود پرک یک ماده شیمیایی قلیایی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. این ماده قلیایی با استفاده از سود مایع ۵۰% پتروشیمی تولیدی که با استفاده تکنولوژی مدرن دیواره متخلخل (ممبران)،  تولید می شود. سود پرک اکسین فاقد ناخالصی جیوه و آهن می باشد از این رو  فودگرید بوده و از ان ماده می توان در صنایع غذایی استفاده نمود.

مصارف سود پرک

سود پرک (سود کاستیک | سود سوزآور) به عنوان یک ماده قلیایی کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد. سود پرک در صنعت نساجی ماده ای بسیار پر کاربرد است. به عنوان مثال به همراه روغن نارگیل و سودا اش به عنوان نرم کننده پارچه استفاده می شود. همچنین از ترکیب سود پرک با نیترات کادمیوم، هیدروکسید کادمیوم حاصل می شود که ماده ی پر کاربردی در باطری سازی، آبکاری الکتریکی، رنگ رزی، عایق ها و نیز به عنوان عامل ثبات بخش در پلاستیک هاست.

کاربرد سود پرک

هیدروکسید کروم در اثر ترکیب سولفات کروم و سود پرک بدست می آید  و مصارف زیادی در صنعت دارد، از جمله: در متالورژی برای مقاوم کردن در مقابل پوسیدگی و در براقی نهائی، به‌عنوان یک جزء در آلیاژها، مثلاً”در فولاد ضدزنگ، در آب کاری با کروم، در آلومینیوم آنادایز، به عنوان یک کاتالیزور.از آن برای ساخت قالبهای پخت آجر استفاده می‌شود. کرومات‌ها و اکسیدها در رنگ مو و رنگهای معمولی به کار می‌روند.

فروش سود پرک

ما مفتخریم که سود پرک را با خلوص ۹۸% و مطابق آنالیز خدمت مشتریان گرامی عرضه کنیم. جهت خرید سود پرک با کیفیت می توانید با استفاده از شماره های تماس با دفتر فروش اکسین سود تماس بگیرد، کارشناسان ما شما را در امر خرید سود پرک یاری خواهند نمود.

قیمت سود پرک

برای استعلام قیمت سود پرک اکسین در این سایت درخواست پر کرده یا برای هماهنگی های بیشتر لطفا تماس بگیرید. قیمت سود پرک اکسید سود به صورت رقابتی بوده و می توانید سود پرک را با بهترین قیمت تهیه فرمایید.