سود کاستیک اکسینReviewed by اکسین سود on Nov 1Rating: 4.5سود کاستیک اکسینسود کاستیک اکسین سود - سود کاستیک اکسین با بهترین قیمت

با توجه به اهمیت فوق العاده مواد اولیه با کیفیت به عنوان اصلی ترین رکن تولید محصولات، همواره تلاش سود کاستیک اکسین بر به دست آوردن محصول با کیفیت تر بوده است.آنالیز سود کاستیک اکسین سود همواره مورد آزمایش قرار گرفته تا از کیفیت برتر سود کاستیک اکسین سود اطمینان حاصل شود. از این رو صنایع تولیدی مختلف کشور با استفاده از سود پرک با کیفیت اکسین سود می توانند در تولید محصولات با کیفیت خود گام مهمی بردارند.

سود کاستیک اکسین با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات فنی، توانسته است بهترین کیفیت سود کاستیک را جهت مصرف داخلی و خارجی به دست مشتریان آن برساند که به صورت اصولی در کیسه های دوجداره (لمینه) بسته بندی و درصورت درخواست به صورت جمبوبگ ، پالت و شرینگ نیز عرضه می گردد. سود پرک در صنایع مختلفی همچون صنایع بهداشتی آرایشی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و … کاربرد دارد. کیفیت سود پرک صادراتی اکسین سود به گونه است که همواره  خریداران مختلف داخلی و خارجی متقاضی خرید این ماده شیمیایی هستند.

اکسین سود مفتخر است که سود کاستیک ۹۸% که ارائه می کند، فاقد ناخالصی آهن و جیوه است که علاوه بر صنایع مختلف، مناسب صنایع غذایی (فود گرید) نیز می باشد. دلیل این امر، استفاده از مواد اولیه درجه ۱ و همچنین استفاده از ماشین آلات به روز جهت تولید سود پرک می باشد. ما می توانیم نیاز شما به سود کاستیک ۹۸% را تحویل تهران ، با اظهار صادراتی و در بسته بندی اصولی جهت صادرات به کشورهای مختلف تامین نماییم.

از آنجایی که سود سوزآور یک ماده قلیایی و خورنده است، همگام استفاده و حمل این ماده شیمیایی باید به دستور العمل های ایمنی کار با سود کاستیک توجه نمایید. چراکه تماس سود سوزآور با پوست ممکن است موجب سوختگی شیمیایی گردد. بنابراین هنگام استفاده از سود سوزآور به نکات ایمنی دقت فرمایید.