سود کاستیک صادراتی برند اکسین

اکسین سود مفتخر است با در اختیار داشتن واحد های مختلف تولید کننده سود پرک در نقاط مختلف کشور، سود کاستیک صادراتی را با خلوص ۹۸% و انجام تشریفات امور گمرکی (اظهار صادراتی) به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می دارد. این شرکت به دلیل استفاده از سود مایع با کیفیت و تجهیزات به روز در تولید سود پرک؛ محصولس با کیفیت را جهت متقاضیان و خریداران داخلی و خارجی عرضه دارد.  اکسین سود، سود کاستیک صادراتی را در بسته بندی های اصولی و مناسب در مرزهای سرخس، اینچه برون، دوغارون، مهران، باشماق، نودوز، چذابه، بازرگان، بندر عباس و سایر مرزهای خروجی کشور تحویل مشتری می نماید. اکسین سود آمادگی دارد خدمات حمل و نقل را از درب کارخانه به مقصد هر یک از مرزهای خروجی  یا بنادرکشور را نیز انجام دهد. بازرگانان  و صادرکنندگان گرامی می توانند ضمن سفارش سود پرک، کالای مورد نیاز خود را در هر یک از مرزهای خروجی و یا هر یک از بنادر کشور دریافت نمایند. کیفیت بسته بندی سود سوژآور اکسین سود به گونه ای است که از تماس کالا با رطوبت و هوا جلوگیری به عمل می آورد؛ بنابراین این کالا به راحتی قابل حمل با استفاده از طریق دریا می باشد.

سود کاستیک با کیفیت و مطابق آنالیز برای صادرات

اکسین سود دارای سابقه درخشان و برتر در صادرات کاستیک سود به کشور های ازبکستان – ترکمنستان – ارمنستان –گرجستان – قزاستان – اکراین- افغانستان – پاکستان – عراق – سوریه – ترکیه – دبی و ….. می باشد. کیفیت سود کاستیک پرک اکسین سود به صورتی است که خریداران و متقاضیان خارجی پس از یک بار خرید سود پرک از این شرکت، در دفعات بعدی نیز خواهان خرید این برند از سود پرک شده اند.

جهت در خواست  سود پرک صادراتی می توانید در خواست خود را به صورت ایمیل و یا فکس برای ما ارسیال فرمایید و یا به صورت تماس تلفنی با کارشناسان اکسین سود در ارتباط باشید.