سود پرک اکسین پس از پروسه تولید با بسته بندی اصولی خدمت مشتریان داخلی و خارجی عرضه می گردد.این کیسه ها مقاوم در برابر خوردگی و رطوبت می باشند.
کیسه سود پرک اکسین از جنس پلی پروپیلن با پوشش پلی اتیلن می باشد. این کیسه سود پرک دوجداره (لمینیت دار) و دارای دوخت مناسب است که مناسب ترین کیسه سود پرک از جهت مقاومت بالا در برابر اسیدها و بازها می باشد. در صورت تماس سود پرک با هوا و رطوبت، این ماده کلوخه شده و کیفیت خود را از دست می دهد، بنابراین بسته بندی اصولی کیسه های سود پرک، جهت حفظ کیفیت آن لازم و ضروری است.

انواع بسته بندی کیسه سود پرک اکسین  :

۱٫ کیسه ۲۵ کیلوگرمی: سود پرک در کیسه های ۲۵ کیلویی با عرض ۵۰*۸۰ و به وزن دو لایه ۶۰*۸۰ گرم بسته بندی می شود. این کیسه ها حتما می بایست با استفاده از نخ محکم پلی استری دوخته شود زیرا اگر از نخ معمولی استفاده شود ، سود پرک به مرور نخ دوخت را دچار پوسیدگی نموده و در خود حل می نماید. بطوریکه با ورود هوا به داخل کیسه ها ، سود پرک تبدیل به کلوخ گردیده و با ترکیب هوا و هیدروکسید سدیم مواد کلوخه شده متورم و به مرور کیسه از هم شکافته و متلاشی می گردد. در جا به جایی این نوع سود به منظور جلوگیری از صدمات جسمی ، حتما می بایست اصول ایمنی و و دستورالعمل های کار با سود سوزآوررعایت گردد.

۲٫ کیسه جمبوبگ: در این نوع بسته بندی سود پرک به صورت ۴۰ کیسه ۲۵ کیلویی در یک کیسه یک تنی (جمبوبگ) بسته بندی می شود. کیسه جمبوبگ محافظ مناسبی برای جلوگیری از پارگی احتمالی کیسه ها بر اثر جا به جایی می باشد و همچنین از تابش مستقیم آفتاب به کیسه ها و نفوذ هوا به کیسه های آسیب دیده نیز جلوگیری نماید.