سود جامد پرک اکسین با استفاده از خط تولید و ماشین آلات به روز و  جدید و با بهره گیری از سود مایع کارخانه های تولیدی معتبر کشور و با پرسنل مجرب در راستای تأمین نیاز صنایع داخل کشور و با هدفمندی صادراتی در سال ۱۳۹۲ راه اندازی گردیده است. این واحد یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سود سوزآور در سطح کشور می باشد.
محصول سود جامد پرک اکسین از کیفیت بالایی برخوردار است و بر اساس نتایج آزمون آزمایشگاه عیارجویان تهران، خلوص آن برابر با %۹۸ تا ۹۹ می باشد که به متقاضیان مطابق آنالیز ذکر شده بدون کم و کاست در سراسر کشور عرضه می شود. به علت کیفیت بالای سود پرک اکسین سود، این ماده کاربرد فراوانی در صنایع مختلف از جمله صنایع داروسازی و صنایع غذایی دارد.
یکی از مزیت های مهم سود جامد پرک اکسین سود، قابلیت صادراتی آن می باشد. بطوری که با یکبار صادرات آن به کشورهای همجوار، صادر کنندگان درخواست مجددخرید را با همین برند دارند. از این رو اکسین سود آماده همکاری با صادرکنندگان مواد شیمیایی می باشد.
لذا کیفیت برتر سود جامد پرک اکسین ، بالاترین و بهترین تبلیغ برای ما است.
ما به عنوان عرضه کننده انحصاری سود جامد پرک اکسین ، این ماده را به شرط آنالیز عرضه کرده و باور داریم در صورت مغایرت آنالیز سود پرک، کالا قابل عودت می باشد و همیشه کالا با شعار به شرط کیفیت به مصرف کننده ارائه و عرضه می کنیم.

سود سوزآور اکسین سود را می توانید بسته به نیاز خود درب کارخانه، در انبار های تهران و محل مورد نظر خود در هر نقطه از کشور دریافت نمایید.
سود جامد پرک اکسین تأمین کننده نیاز صنایع مختلف کشور است. سایر نام های سود پرک عبارتند از : کاستیک سودا، سود سوزآور، سود پرک کاستیک و هیدروکسید سدیم، سدیم هیدروکساید، سود کاستیک.