ما مفتخریم که سودپرک اکسین سود را با خلوص ۹۹-۹۸% و مطابق آنالیز، بدون کم و کاست و با بسته بندی اصولی به تولید کنندگان، کارخانجات و صنایع داخلی و خارجی بدون واسطه ارائه دهیم . شایان ذکر است که کیسه های سودپرک اکسین سود، دوجداره (دارای لایه پلی پروپیلن و لایه داخلی پلی اتیلن) با بسته بندی اصولی و مناسب و وزن خالص ۲۵ کیلوگرم است که در صورت درخواست به صورت جمبوبگ (۴۰ کیسه ۲۵ کیلوگرمی) و پالت و شرینگ شده نیز عرضه می شود. ما سفارش سود پرک شما را تضمین شده و تحویل تهران ، بندر امام ، اهواز ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، بندر دیلم و یا هر محل دیگری که مد نظر متقاضیانی و خریداران گرامی باشد، عرضه می کنیم. عرضه مستقیم و بدون واسطه اکسین سود، یکی از دلایل قیمت مناسب رقابتی سود پرک اکسین سود می باشد. اکسین سود با سابقه چندین ساله در زمینه صادرات سود پرک آماده همکاری با مصرف کنندگان سود پرک در کشورهای همجوار و همچنین با بازرگانان و صادرکنندگان عزیز می باشد. کیفیت سود پرک اکسین سود به گونه ایست که خریداران پس از یک مرتبه خرید، همواره تقاضای این ماده شیمیایی پر مصرف را از این شرکت دارند.

سود سوزآور اکسینسود به دلیل قیمت و کیفیت مناسب آن همواره مورد استفاده صنایع مختلف همچون صنایع شوینده، صنایع غذایی، صنایع فرآوری زیتون، صنایع شیمیایی، صنایع فلزی، صنایع داروسازی ، صنایع باطری سازی ، صنایع رنگرزی، صنایع کنسرو سازی و بسیاری دیگر از صنایع و واحد های تولیدی می باشد.
برای سفارش سود پرک اکسین سود با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال بفرمائید. پس از دریافت سفارش سود پرک شما، کارشناسان ما پس از بررسی درخواست های شما، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شما را در امر تأمین این ماده شیمیایی یاری خواهند رساند.

جهت خرید سود پرک درب کارخانه می توانید با استفاده از سامانه اعلام بار ، وسلیه نقلیه متناسب با تناژ خریداری شده خود را به راحتی و با کمترین قیمت در کمترین زمان پیدا کنید.

+۹۸ (۲۱) ۸۸ ۵۴۰۰ ۵۶
+۹۸ . ۹۳۵ ۹۸ ۹۸ ۸۲۲
+۹۸ . ۹۳۷ ۰۴ ۵۱ ۸۶۲
info[at]oxinsood.com

نام *

پست الکترونیک *

موضوع

پیام *