سود پرک در صنعت چرم سازی

کاربرد سود پرک در صنعت چرم

سود پرک یا سود سوز آور ماده ای شیمیایی قلیایی است با فرمول NaOH و به رنگ سفید و با خاصیت خورندگی بسیار بالا که در صنایع مختلف  از جمله صنایع غذایی ، صنایع نفت و پتروشیمی، صنایع آرایشی بهداشتی، صنایع شوینده، تصفیه آب و فاضلاب و غیره مصارف فراوانی دارد. سود پرک در صنعت چرم سازی نیز کاربرد فراوان دارد.
صنعت چرم سازی از جمله معدود صنایعی می باشد که در آن یک ماده خام طبیعی طی مراحل مختلف  به یک محصول استانداردتبدیل می شود. در گذشته تمام مراحل تولید چرم به روش سنتی در حدود سه ماه به طول می انجامید. سود پرک در صنعت چرم سازی پس از پروسه مو زدایی و حذف پشم و پروتئین های غیر الیافی از سطح پوست توسط آهک ، طی پروسه چربی زدایی استفاده می شود . بعضی از پوست ها مانند پوست گوسفند و سگ دارای چربی بوده و بایستی پیش از عملیات دباغی ، چربی ها حذف شوند . همانطور که می دانیم سود پرک (هیدروکسید سدیم | سود کاستیک | سود سوزآور) خاصیت خورندگی و حل کنندگی چربی بسیار بالایی دارد، به همین دلیل ر در کارخانجات و کارگاه های چرم سازی و دباغی ، چربی را به وسیله سود پرک از بین می برند.

نحوه موزدایی توسط سود پرک در صنعت چرم:

در کارخانه های تولید چرم ابتدا کراتین مو و پشم را در معرض ماده قلیایی قرار می دهند که پیوند سولفور- سولفور را (توسط هیدروکسید) در زنجیره سیستینی خواهد شکست . مو ابتدا در ریشه که شکل رشد نیافته آن است ، مورد حمله قلیا قرار می گیرد . بعد از طی زمان معینی از خیساندن پوست در محلول قلیایی سدیم هیدروکسید (سود مایع)  و سدیم سولفیت (به عنوان عامل کاهنده) ، ریشه های مو منحل می شوند .
اما هنگام مو زدایی پوست گوسفند و بره ، در سطح داخلی پوست از سدیم هیدروکسید و سدیم سولفید استفاده می شود ، به این ترتیب که به محلول قلیایی اجازه می دهند درون پوست نفوذ کرده و ریشه را مورد حمله قرار دهد . با این روش به راحتی پشم و مو از پوست (حتی با کشیدن) جدا می شود . این فرآیند اساس موزدایی پشم با استفاده ز مواد قلیایی همچون سود سوزآور است که بخش قابل توجهی از تولید چرم در دنیا را تشکیل می دهد. و بدین ترتیب مو زدوده شده و از پوست جدا می شود.

پسبعد از فرایند موزدایی  و پروتئین های غیر الیافی از لایه بیرونی پوست ، فرایند جدف چربی ها صورت می گیرد . بعضی از پوست ها همانند پوست گوسفند دارای چربی هستند که باید قبل از عملیات دباغی ، چربی ها حذف شوند . همانگونه که می دانیم سود پرک (سود کاستیک | هیدروکسید سدیم) خاصیت خورندگی بسیار بالایی دارد و به رحتی می تواند چربی ها را در خود حل کند، به هیمن علت در واحددباغی و  چرم سازی ، چربی را توسط سود سوزآور از بین می برند.

سودپرک تحویل تهران

اکسین سود با در نظر گرفتن نیاز صنایع مختلف و واحدهای تولیدی کشور به سودپرک (سود سوزآور) و در راستای سهولت دسترسی کارخانجات و تولید کنندگان در نقاط مختلف کشور، آماده تحویل سودپرک ۹۸% از درب کارخانه های تولیدی سود پرک در شهرهای تهران ، اهواز ، بندر ماهشهر ، بندر دیلم و اصفهان  و در محل مورد نظر متقاضیان گرامی و  تمامی مرزهای خروجی کشور می باشد .

اکسین سود با ارائه سودپرک تحویل تهران ، در جهت کاهش هزینه های حمل و نقل ، صرفه جویی در زمان و تحویل به موقع و هرچه سریع تر این کالا به کارخانجات تولیدی و صنایع کشور قدم برداشته است . اگر سفارش سودپرک از جنوب ایران و یا اصفهان برایتان مقدور نیست ، سودپرک تحویل تهران و با آنالیز ۹۸% در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی دوجداره اکسین سود و درصورت درخواست به صورت کیسه های جمبوبگ یک تنی (شامل ۴۰ کیسه ۲۵ کیلوگرمی) و نیز پالت و شرینگ شده آماده عرضه به شما مشتریان گرامی می باشد. سود پرک را در تهران می توانید در محل مورد نظر خود و یا در یکی از انبارهای عمومی واقع شده در اطراف شهر تهران دریافت نمایید.

سودپرک اکسین سود همچنین دارای کیفیت صادراتی می باشد و در مرزهای خروجی کشور از جمله مرز سرخس، اینچه برون، دوغارون، مهران، باشماق، نودوز، بازرگان، بندر عباس و سایر مرزهای خروجی و با انجام تشریفات امور گمرکی (اظهار صادراتی) به شما صادرکنندگان محترم قابل تحویل است.
اکسین سود سابقه صادرات به کشورهای ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان، قزاقستان، اکراین، افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه، ترکیه، دبی و … را دارد. کیفیت سود پرک صادراتی اکسید سود به گونه ای است که متقاضیان و خریداران داخلی و خارجی با یک بار خرید سود سوز آور اکسین سود، در خواست خرید خود را بار ها تکرار کرده و به یکی از مشتریان ثابت سود پرک اکسین سود تبدیل می شوند.

سود کاستیک اکسین

با توجه به اهمیت فوق العاده مواد اولیه با کیفیت به عنوان اصلی ترین رکن تولید محصولات، همواره تلاش سود کاستیک اکسین بر به دست آوردن محصول با کیفیت تر بوده است.آنالیز سود کاستیک اکسین سود همواره مورد آزمایش قرار گرفته تا از کیفیت برتر سود کاستیک اکسین سود اطمینان حاصل شود. از این رو صنایع تولیدی مختلف کشور با استفاده از سود پرک با کیفیت اکسین سود می توانند در تولید محصولات با کیفیت خود گام مهمی بردارند.

سود کاستیک اکسین با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات فنی، توانسته است بهترین کیفیت سود کاستیک را جهت مصرف داخلی و خارجی به دست مشتریان آن برساند که به صورت اصولی در کیسه های دوجداره (لمینه) بسته بندی و درصورت درخواست به صورت جمبوبگ ، پالت و شرینگ نیز عرضه می گردد. سود پرک در صنایع مختلفی همچون صنایع بهداشتی آرایشی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و … کاربرد دارد. کیفیت سود پرک صادراتی اکسین سود به گونه است که همواره  خریداران مختلف داخلی و خارجی متقاضی خرید این ماده شیمیایی هستند.

اکسین سود مفتخر است که سود کاستیک ۹۸% که ارائه می کند، فاقد ناخالصی آهن و جیوه است که علاوه بر صنایع مختلف، مناسب صنایع غذایی (فود گرید) نیز می باشد. دلیل این امر، استفاده از مواد اولیه درجه ۱ و همچنین استفاده از ماشین آلات به روز جهت تولید سود پرک می باشد. ما می توانیم نیاز شما به سود کاستیک ۹۸% را تحویل تهران ، با اظهار صادراتی و در بسته بندی اصولی جهت صادرات به کشورهای مختلف تامین نماییم.

از آنجایی که سود سوزآور یک ماده قلیایی و خورنده است، همگام استفاده و حمل این ماده شیمیایی باید به دستور العمل های ایمنی کار با سود کاستیک توجه نمایید. چراکه تماس سود سوزآور با پوست ممکن است موجب سوختگی شیمیایی گردد. بنابراین هنگام استفاده از سود سوزآور به نکات ایمنی دقت فرمایید.

سود پرک | caustic soda flakes

سود پرک چیست

سود پرک یک ماده شیمیایی قلیایی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. این ماده قلیایی با استفاده از سود مایع ۵۰% پتروشیمی تولیدی که با استفاده تکنولوژی مدرن دیواره متخلخل (ممبران)،  تولید می شود. سود پرک اکسین فاقد ناخالصی جیوه و آهن می باشد از این رو  فودگرید بوده و از ان ماده می توان در صنایع غذایی استفاده نمود.

مصارف سود پرک

سود پرک (سود کاستیک | سود سوزآور) به عنوان یک ماده قلیایی کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد. سود پرک در صنعت نساجی ماده ای بسیار پر کاربرد است. به عنوان مثال به همراه روغن نارگیل و سودا اش به عنوان نرم کننده پارچه استفاده می شود. همچنین از ترکیب سود پرک با نیترات کادمیوم، هیدروکسید کادمیوم حاصل می شود که ماده ی پر کاربردی در باطری سازی، آبکاری الکتریکی، رنگ رزی، عایق ها و نیز به عنوان عامل ثبات بخش در پلاستیک هاست.

کاربرد سود پرک

هیدروکسید کروم در اثر ترکیب سولفات کروم و سود پرک بدست می آید  و مصارف زیادی در صنعت دارد، از جمله: در متالورژی برای مقاوم کردن در مقابل پوسیدگی و در براقی نهائی، به‌عنوان یک جزء در آلیاژها، مثلاً”در فولاد ضدزنگ، در آب کاری با کروم، در آلومینیوم آنادایز، به عنوان یک کاتالیزور.از آن برای ساخت قالبهای پخت آجر استفاده می‌شود. کرومات‌ها و اکسیدها در رنگ مو و رنگهای معمولی به کار می‌روند.

فروش سود پرک

ما مفتخریم که سود پرک را با خلوص ۹۸% و مطابق آنالیز خدمت مشتریان گرامی عرضه کنیم. جهت خرید سود پرک با کیفیت می توانید با استفاده از شماره های تماس با دفتر فروش اکسین سود تماس بگیرد، کارشناسان ما شما را در امر خرید سود پرک یاری خواهند نمود.

قیمت سود پرک

برای استعلام قیمت سود پرک اکسین در این سایت درخواست پر کرده یا برای هماهنگی های بیشتر لطفا تماس بگیرید. قیمت سود پرک اکسید سود به صورت رقابتی بوده و می توانید سود پرک را با بهترین قیمت تهیه فرمایید.

سفارش سود پرک اکسین

ما مفتخریم که سودپرک اکسین سود را با خلوص ۹۹-۹۸% و مطابق آنالیز، بدون کم و کاست و با بسته بندی اصولی به تولید کنندگان، کارخانجات و صنایع داخلی و خارجی بدون واسطه ارائه دهیم . شایان ذکر است که کیسه های سودپرک اکسین سود، دوجداره (دارای لایه پلی پروپیلن و لایه داخلی پلی اتیلن) با بسته بندی اصولی و مناسب و وزن خالص ۲۵ کیلوگرم است که در صورت درخواست به صورت جمبوبگ (۴۰ کیسه ۲۵ کیلوگرمی) و پالت و شرینگ شده نیز عرضه می شود. ما سفارش سود پرک شما را تضمین شده و تحویل تهران ، بندر امام ، اهواز ، اصفهان ، تبریز ، شیراز ، بندر دیلم و یا هر محل دیگری که مد نظر متقاضیانی و خریداران گرامی باشد، عرضه می کنیم. عرضه مستقیم و بدون واسطه اکسین سود، یکی از دلایل قیمت مناسب رقابتی سود پرک اکسین سود می باشد. اکسین سود با سابقه چندین ساله در زمینه صادرات سود پرک آماده همکاری با مصرف کنندگان سود پرک در کشورهای همجوار و همچنین با بازرگانان و صادرکنندگان عزیز می باشد. کیفیت سود پرک اکسین سود به گونه ایست که خریداران پس از یک مرتبه خرید، همواره تقاضای این ماده شیمیایی پر مصرف را از این شرکت دارند.

سود سوزآور اکسینسود به دلیل قیمت و کیفیت مناسب آن همواره مورد استفاده صنایع مختلف همچون صنایع شوینده، صنایع غذایی، صنایع فرآوری زیتون، صنایع شیمیایی، صنایع فلزی، صنایع داروسازی ، صنایع باطری سازی ، صنایع رنگرزی، صنایع کنسرو سازی و بسیاری دیگر از صنایع و واحد های تولیدی می باشد.
برای سفارش سود پرک اکسین سود با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال بفرمائید. پس از دریافت سفارش سود پرک شما، کارشناسان ما پس از بررسی درخواست های شما، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شما را در امر تأمین این ماده شیمیایی یاری خواهند رساند.

جهت خرید سود پرک درب کارخانه می توانید با استفاده از سامانه اعلام بار ، وسلیه نقلیه متناسب با تناژ خریداری شده خود را به راحتی و با کمترین قیمت در کمترین زمان پیدا کنید.

+۹۸ (۲۱) ۸۸ ۵۴۰۰ ۵۶
+۹۸ . ۹۳۵ ۹۸ ۹۸ ۸۲۲
+۹۸ . ۹۳۷ ۰۴ ۵۱ ۸۶۲
info[at]oxinsood.com

نام *

پست الکترونیک *

موضوع

پیام *